Serwis do obsługi kadr i płac dla branży usług profesjonalnych | 65 lat doświadczenia
 

Usługi

Firmy usługowe, specjalizujące się w różnego rodzaju działaniach są nieodłącznym elementem każdej rozwiniętej gospodarki. Nie inaczej jest w Polsce. Od lat wspieramy najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa usługowe na polskim rynku i odciążamy je w licznych zadaniach – dzięki czemu mogą one skupić się na rozwoju własnej działalności.

Klienci ADP

ADP prowadzi działalność w Polsce od ponad 19 lat. Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe ponad 130 przedsiębiorstwom, zatrudniającym 100 tys. pracowników. Wśród obsługiwanych przez nas firm znajdują się największe polskie i międzynarodowe spółki, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się ze studium przypadków zrealizowanych przez nas projektów, a także opiniami naszych klientów.

Go Sport Polska, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów sportowych w Polsce i właściciel sieci sklepów sportowych Go Sport, to firma o rozproszonej strukturze zatrudnienia. Taka specyfika zatrudnienia wymaga specjalistycznej obsługi w zakresie naliczania płac. Na potrzeby Go Sport stworzone zostało elastyczne i w pełni dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie zapewniające dostęp do dwóch systemów ADP: kadrowo-płacowego oraz oprogramowania służącego do realizacji przepływu dokumentów oraz do zarządzania czasem pracy.